Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Bajkowe spotkanie ze Złotą Rybką

Utworzono dnia 28.05.2019

24 maja 2019 r. w Pałacu Suchodolskich odbyło się kolejne „Bajkowe Spotkanie” prowadzone po raz czwarty przez Panie z akademii „Aaa kuku” - Justynę Siedlecką i Agnieszkę Gąsior. Tym razem odwiedziła nas Złota Rybka wraz z Rybakiem.

czytaj dalej na temat: Bajkowe spotkanie ze Złotą Rybką

Kolonie letnie w Jarosławcu

Utworzono dnia 17.05.2019


Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych organizuje wyjazd na wypoczynek letni w formie kolonii, w ramach promocji zdrowia i profilaktyki zdrowotnej. Wyjazd będzie dofinansowany ze środków Funduszu Składkowego Ubezpieczenia Społecznego Rolników w kwocie 750 zł na każdego uczestnika.

czytaj dalej na temat: Kolonie letnie w Jarosławcu

Kolejny sukces w Rejowcu

Utworzono dnia 15.05.2019

W niedzielę, 12 maja 2019 r. w Rejowcu odbył się XXI Powiatowy Przegląd Zespołów Śpiewaczych, Kapel i Śpiewaków Ludowych. Wydarzenie to było świętem autentycznej muzyki ludowej. 

czytaj dalej na temat: Kolejny sukces w Rejowcu

Na "strażacką nutę" w Okopach

Utworzono dnia 14.05.2019

W sobotę, 11 maja 2019 r. w remizo-świetlicy w Okopach odbył się IX Powiatowy Festiwal Piosenki Strażackiej. Organizatorami wydarzenia byli Starostwo Powiatowe w Chełmie, Ochotnicza Straż Pożarna w Okopach oraz Gmina Dorohusk.

czytaj dalej na temat: Na "strażacką nutę" w Okopach

Powozili w deszczu

Utworzono dnia 08.05.2019

Powiatowy Związek Hodowców Koni w Chełmie był organizatorem konkursu zaprzęgów paro i jednokonnych, który odbył się w niedzielę, 5 maja 2019 r. w Turce. Mimo niezbyt sprzyjającej pogody do rywalizacji przystąpiło 6 zaprzęgów.

czytaj dalej na temat: Powozili w deszczu

Subskybuj nasz kanał na YouTube


Polub nas na Facebook