Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Awaria telefonu

Utworzono dnia 15.07.2021

Informujemy, że w związku z awarią telefonu stacjonarnego 82 566 18 13, kontakt z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Turystyki w Dorohusku możliwy jest pod numerem tel. 515 066 568 lub mailowo: kontakt@gokitdorohusk.pl.

Za utrudnienia przepraszamy.

czytaj dalej na temat: Awaria telefonu

Na ludowo w Turce

Utworzono dnia 13.07.2021

W sobotę, 10 lipca br. w Turce odbył się Festiwal Kultury Ludowej organizowany w ramach projektu Współpraca polsko-ukraińska na rzecz rozwoju turystyki oraz zachowania dziedzictwa kulturowego na obszarze objętym marką “Malowniczy Wschód”, przy pomocy finansowej Unii Europejskiej, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020.

czytaj dalej na temat: Na ludowo w Turce

Rowerami nad "Maczuły"

Utworzono dnia 06.07.2021

3 lipca 2021 r. reprezentacja naszej gminy wzięła udział w Transgranicznym Rajdzie Rowerowym. Organizatorami rajdu było Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemi Chełmskiej” oraz gmina Rivne.

czytaj dalej na temat: Rowerami nad "Maczuły"

Konkurs dla dzieci „Złap rybkę”

Utworzono dnia 14.06.2021

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie organizuje Konkurs dla dzieci „Złap rybkę”. Konkurs ma na celu promocję potencjału i tradycji rybackich województwa lubelskiego i upowszechnianie wśród dzieci wiedzy o rybach słodkowodnych występujących w wodach województwa lubelskiego.

czytaj dalej na temat: Konkurs dla dzieci „Złap rybkę”

Rozstrzygnięcie konkursu na opracowanie koncepcji „witaczy”

Utworzono dnia 09.06.2021

9 czerwca br. rozstrzygnięto konkursu, którego celem było opracowanie koncepcji na „witacze”, które mają być ustawione przy drogach wjazdowych i będą pełnić rolę wizytówki Gminy Dorohusk.

czytaj dalej na temat: Rozstrzygnięcie konkursu na opracowanie koncepcji „witaczy”

Subskrybuj nasz kanał na YouTube


Polub nas na Facebook

Wydarzenia

Ankieta

Jakiego typu zajęcia/warsztaty byłby dla Państwa interesujące?

Wyniki