Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Wycieczki autokarowe

Utworzono dnia 07.03.2019

Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki, Koło Gminne Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów, Gminna Rada Kół Gospodyń Wiejskich w Dorohusku w porozumieniu z sąsiednimi gminami serdecznie zapraszają do udziału w dwóch wycieczkach...

czytaj dalej na temat: Wycieczki autokarowe

O Puchar Wójta w szachy

Utworzono dnia 05.03.2019

W sobotę, 2 marca 2019 r. w Hali Sportowej Szkoły Podstawowej w Dorohusku odbyły się Mistrzostwa Gminy Dorohusk w szachach o Puchar Wójta.

czytaj dalej na temat: O Puchar Wójta w szachy

Grali w tenisa stołowego

Utworzono dnia 05.03.2019

W sobotę, 2 marca 2019 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej przy Szkole Podstawowej w Dorohusku odbyły się Mistrzostwa Gminy Dorohusk w tenisie stołowym o Puchar Wójta.

czytaj dalej na temat: Grali w tenisa stołowego

Bajkowe spotkanie z Kopciuszkiem

Utworzono dnia 04.03.2019

1 marca 2019 r. w Pałacu Suchodolskich miało miejsce kolejne z serii „Bajkowych Spotkań”. Tym razem najmłodszych w świat bajki i kreatywnych zabaw wprowadził Kopciuszek.

czytaj dalej na temat: Bajkowe spotkanie z Kopciuszkiem

Młodzieżowy Punkt Widzenia

Utworzono dnia 25.02.2019

Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku rozpoczął realizację projektu "Młodzieżowy Punkt Widzenia" dofinansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w ramach programu "Równać Szanse".

czytaj dalej na temat: Młodzieżowy Punkt Widzenia

Ferie już za nami...

Utworzono dnia 25.02.2019

Ferie zimowe już za nami, mimo braku upragnionego śniegu dzieci i tak miały możliwość by spędzić ten czas w ciekawy i atrakcyjny sposób. Każdy dzień wyglądał inaczej, zajęcia plastyczne oraz różnorodne gry i zabawy przygotował Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku we współpracy z Biblioteką Publiczną w Dorohusku, Kołem PZW Dorohusk i GKS "Granica" Dorohusk.

czytaj dalej na temat: Ferie już za nami...

Na "ludowo" w Rejowcu

Utworzono dnia 22.02.2019

W niedzielę, 17 lutego 2019 r. z udziałem 41 zespołów i kapel, w Rejowcu odbył się XXV Jubileuszowy Regionalny Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej, którego celem było kultywowania amatorskiej twórczości artystycznej oraz tradycji regionalnej.

czytaj dalej na temat: Na "ludowo" w Rejowcu

Turniej Piłki Siatkowej o puchar Jurija Gupało

Utworzono dnia 19.02.2019

W sobotę, 16 lutego 2019 r. w miejscowości Riwne na Ukrainie rozegrany został XIX Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o puchar Jurija Gupało. Do rywalizacji, wspólnie  z pięcioma innymi drużynami, przystąpiła także reprezentacja gminy Dorohusk - zespół „Libero”.

czytaj dalej na temat: Turniej Piłki Siatkowej o puchar Jurija Gupało

Subskybuj nasz kanał na YouTube


Polub nas na Facebook