Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Młodzieżowy Punkt Widzenia

Utworzono dnia 25.02.2019

Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku rozpoczął realizację projektu "Młodzieżowy Punkt Widzenia" dofinansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności oraz Polską Fundację Dzieci i Młodzieży w ramach programu "Równać Szanse".

czytaj dalej na temat: Młodzieżowy Punkt Widzenia

Ferie już za nami...

Utworzono dnia 25.02.2019

Ferie zimowe już za nami, mimo braku upragnionego śniegu dzieci i tak miały możliwość by spędzić ten czas w ciekawy i atrakcyjny sposób. Każdy dzień wyglądał inaczej, zajęcia plastyczne oraz różnorodne gry i zabawy przygotował Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku we współpracy z Biblioteką Publiczną w Dorohusku, Kołem PZW Dorohusk i GKS "Granica" Dorohusk.

czytaj dalej na temat: Ferie już za nami...

Na "ludowo" w Rejowcu

Utworzono dnia 22.02.2019

W niedzielę, 17 lutego 2019 r. z udziałem 41 zespołów i kapel, w Rejowcu odbył się XXV Jubileuszowy Regionalny Przegląd Piosenki i Przyśpiewki Ludowej, którego celem było kultywowania amatorskiej twórczości artystycznej oraz tradycji regionalnej.

czytaj dalej na temat: Na "ludowo" w Rejowcu

Turniej Piłki Siatkowej o puchar Jurija Gupało

Utworzono dnia 19.02.2019

W sobotę, 16 lutego 2019 r. w miejscowości Riwne na Ukrainie rozegrany został XIX Międzynarodowy Turniej Piłki Siatkowej o puchar Jurija Gupało. Do rywalizacji, wspólnie  z pięcioma innymi drużynami, przystąpiła także reprezentacja gminy Dorohusk - zespół „Libero”.

czytaj dalej na temat: Turniej Piłki Siatkowej o puchar Jurija Gupało

Zabawa "Choinkowa" w Wólce Okopskiej

Utworzono dnia 04.02.2019

W niedzielne popołudnie, 3 lutego 2019 roku w Wiejskim Ośrodku Kultury w Wólce Okopskiej odbyła się tradycyjna „Choinka Noworoczna”. W tym roku frekwencja dopisała, w zabawie udział wzięło blisko 100 osób. 

czytaj dalej na temat: Zabawa "Choinkowa" w Wólce Okopskiej

Bajkowe spotkanie z Myszką Minnie

Utworzono dnia 01.02.2019

31 stycznia 2019 r. w Pałacu Suchodolskich w Dorohusku odbyło się kolejne z serii z „Bajkowych Spotkań”. Tym razem odwiedziła nas bohaterka bajek Walta Disneya - Myszka Minnie, w której postać wcieliła się Anna Kowalczuk.

czytaj dalej na temat: Bajkowe spotkanie z Myszką Minnie

Subskybuj nasz kanał na YouTube


Polub nas na Facebook