Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Dzień Kobiet - Dorohusk 2018

Utworzono dnia 15.03.2018, 13:17

W niedzielę 11 marca 2018 r. z udziałem około 200 osób, w hali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej w Dorohusku odbyła się uroczysta gala z okazji „Dnia Kobiet”, jednego z najpiękniejszych świąt w roku, pod nazwą „Być kobietą, być kobietą”.

Organizatorami tego niezwykle udanego wydarzenia byli: Wójt Gminy, Rada Gminy, Gminna Biblioteka Publiczna i Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku, których wsparli sponsorzy.

Przed rozpoczęciem części oficjalnej, każda z Pań przybywających na koncert otrzymała w upominku różę.

Podczas otwarcia, prowadzący, Stefan Wojtaszuk przywitał Panie, które przyjęły zaproszenie oraz wszystkich przybyłych na uroczystość. Na początku, życzenia wszystkim obecnym Paniom z okazji ich święta złożył Wójt Gminy - Wojciech Sawa.

Następnie, w blisko 1,5 godzinnym koncercie, programie „RETRO”, muzyka z lat 20,30 i 60 zaprezentowały się wokalistki zespołu Gdzie diabeł nie może​ z Zamościa.
W ich wykonaniu usłyszeliśmy stare znane, ale niezapomniane i lubiane przez wszystkich polskie przeboje, z myślą o kobietach. Czas spędzony na  gali wprawił Panie
w doskonały nastrój i był ukoronowaniem ich święta.

Organizację imprezy wsparli sponsorzy, Bank Spółdzielczy w Leśniowicach, Oddział Dorohusk i radni Rady Gminy Dorohusk. Na zakończenie serdeczne słowa podziękowania skierowano pod adresem gospodarzy tego obiektu, Aliny Prus, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dorohusku i pracownikom obsługi, którzy pomogli przy organizacji imprezy.

Subskybuj nasz kanał na YouTube


Polub nas na Facebook