Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

AKTUALNOŚCI:

Dzień Metamorfozy z Orliflame

Utworzono dnia 22.10.2019

W poniedziałek, 21 października 2019 r. odbyło się spotkanie dla Pań pn. „Dzień Metamorfozy z Orliflame” prowadzone przez Magdalenę Greber-Czyżewską, Beatę Łuć oraz Adriana Makara - znanego z programu „Mam Talent”.

czytaj dalej na temat: Dzień Metamorfozy z Orliflame

Bajkowe spotkanie z Misiem Uszatkiem

Utworzono dnia 15.10.2019

W piątek, 11 października 2019 r. w Pałacu Suchodolskich w Dorohusku odbyło się kolejne z serii Bajkowych Spotkań, tym razem odwiedzili nas Miś Uszatek oraz Pracowita Pszczoła.

czytaj dalej na temat: Bajkowe spotkanie z Misiem Uszatkiem

Podwójny jubileusz

Utworzono dnia 09.10.2019

W sobotę, 5 października 2019 r. w Dorohusku odbyły się wspólne uroczystości jubileuszowe: 45-lecia istnienia zespołu „Nadbużański Klon Zielony” i 50-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Zanowiniu.

czytaj dalej na temat: Podwójny jubileusz

Koła zwiedziły Śląsk

Utworzono dnia 25.09.2019

W weekend 14-15 września 2019 r. Gmina Dorohusk była organizatorem 2-dniowej wycieczki do Piekar Śląskich, Tarnowskich Gór, Katowic, Tychów i Pszczyny adresowanej do członków miejscowych Kół Gospodyń Wiejskich, zespołów śpiewaczych i Koła Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów.

czytaj dalej na temat: Koła zwiedziły Śląsk

Poznawali różne kultury

Utworzono dnia 20.09.2019

Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku w sierpniu br. już po raz drugi gościł wolontariuszy, którzy przyjechali w ramach Programu Wymiany Praktyk realizowanego przez Stowarzyszenie AIESEC. W tym roku odwiedzili nas goście z Chin, Nigerii, Indii, Pakistanu, Rosji oraz Indonezji.

czytaj dalej na temat: Poznawali różne kultury

Wyrównywanie szans w Dorohusku

Utworzono dnia 16.09.2019

Przez blisko 7 miesięcy młodzież zamieszkująca gminę Dorohusku miała okazję uczestniczyć  w największym programie  wyrównywania szans w Polsce pn. “Równać Szanse”. 

czytaj dalej na temat: Wyrównywanie szans w Dorohusku

Weekend na Ukrainie

Utworzono dnia 10.09.2019

W weekend, 17-18 sierpnia 2019 r. Koło Gminne Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury i Turystyki w Dorohusku byli organizatorami 2-dniowej wycieczki autokarowej na Ukrainę do Dubna, Klewania, Skolma, Ołyki, Beresteczka, Zimna i Włodzimierza Wołyńskiego.

czytaj dalej na temat: Weekend na Ukrainie

Subskybuj nasz kanał na YouTube


Polub nas na Facebook