Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Kolejność występów podczas IX Powiatowego Festiwalu Piosenki Strażackiej

Utworzono dnia 07.05.2019

Przedstawiamy kolejność występów artystów podczas IX Powiatowego Festiwalu Piosenki Strażackiej, który odbędzie się w Remizo-świetlicy w Okopach, 11 maja 2019 r. Początek o godz. 9:30.

Soliści (do 12 lat)

  1. Ilona Sołdaczuk - Studio Interia
  2. Malwina Lachowska - Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowie

Zespoły dziecięce (do 12 lat)

  1. Przedszkole Samorządowe w Dorohusku
  2. Szkoła Podstawowa w Świerżach - Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza w Świerżach
  3. Szkoła Podstawowa w Stawie

Duety (do 12 lat)

  1. Partycja Bielecka i Zuzanna Czerwińska - Szkoła Podstawowa w Stawie
  2. Kacper Bakun i Natalia Nafalska - Szkoła Podstawowa w Stawie
  3. Hubert Winkiewicz i Patrycja Gałan - Szkoła Podstawowa w Stawie

Soliści (od 13 do 18 lat)

  1. Justyna Jakubowska - Szkoła Podstawowa w Dorohusku

Zespoły młodzieżowe (od 13 do 18 lat)

  1. Cantabile - Szkoła Podstawowa w Dorohusku

Soliści (powyżej 18 lat)

  1. Halina Romanowska - Gminne Centrum Kultury w Żmudzi
  2. Jadwiga Kendzierawska - Gminny Ośrodek Kultury w Sawinie
  3. Andrzej Sobolewski - Gminny Ośrodek Kultury w Sawinie
  4. Cecylia Koppe - Gminny Ośrodek Kultury w Sawinie
  5. Maria Kociuba - Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowi

Duety (powyżej 18 lat)

  1. Interia-X - Studio Interia

Zespoły śpiewacze wokalno-instrumentalne z akompaniamentem

  1. Remedium - Gminny Ośrodek Kultury w Białopolu
  2. Borowianki - Gminny Ośrodek Kultury w Białopolu
  3. Flowers - Gminny Ośrodek Kultury w Białopolu
  4. I To I Owo - Centrum Bibliotek i Kultury Gminy Chełm
  5. Czerwona Jarzębina z Rozięcina - Gminne Centrum Kultury Sportu i Turystyki w Wojsławicach
  6. Swojska Nuta - Miejski Ośrodek Kultury „Dworek”
  7. Siedliszczanie znad Wieprza - Gminny Ośrodek Kultury w Siedliszczu
  8. Dębinki - Gminny Ośrodek Kultury w Dubience
  9. Zza Rzeki - Gminny Ośrodek Kultury w Dubience
  10. Ale Babki z Kapelą Męską - Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku
  11. Seniorki z Wólki Kańskiej - Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowie
  12. Radość z Liszna - Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowie

Zespoły śpiewacze bez akompaniamentu

  1. Teosinki - Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku
  2. Nadbużański Klon Zielony - Gminny Ośrodek Kultury i Turystyki w Dorohusku
  3. Jarzębinki - Gminne Centrum Kultury w Żmudzi
  4. Rosa - Urząd Gminy Kamień
  5. Jarzębina z Czułczyc - Gminny Ośrodek Kultury w Sawinie
  6. Pawłowianki z Pawłowa - Gminny Ośrodek Kultury w Pawłowie

Kapele

  1. Kapela Sawińska - Gminny Ośrodek Kultury w Sawinie
  2. Gok-Bend - Gminny Ośrodek Kultury w Dubience

Subskybuj nasz kanał na YouTube


Polub nas na Facebook