Kolejność występów podczas XII Powiatowego Festiwalu Piosenki Strażackiej
Przedstawiamy kolejność występów artystów podczas XII Powiatowego Festiwalu Piosenki Strażackiej, który odbędzie się w Remizo-świetlicy OSP w Okopach Hali Widowiskowo-Sportowej przy ZSP w Dorohusku, 13 maja 2023 r. Początek o godz. 9:30.
Z uwagi na dużą ilość zgłoszeń Organizator wprowadził do Regulaminu zapis: „Maksymalna długość trwania jednego utworu to 3 minuty 30 sekund. W przypadku piosenki przekraczającej ten czas, Organizator zastrzega możliwość skrócenia i wyciszenia występu.”
Prosimy o dostosowanie czasu występu do w/w zapisu.
Soliści (do 12 lat)
- Zuzanna Soborska (ZSP w Dorohusku)
- Milena Masełko (ZSP w Dorohusku)
- Wiktoria Nafalska (ZSP w Dorohusku)
- Lena Kogut (ZSP w Dorohusku)
- Aleksandra Czebiera (ZSP w Dorohusku)
- Jan Głowacki (Gmina Leśniowice)
- Antonina Kulawczuk („Uwolnij Głos” - Chełm)
- Paulina Jasińska („Uwolnij Głos” - Chełm)
- Zofia Mazurek („Uwolnij Głos” - Chełm)
- Andżelika Filipczuk (GOK w Pawłowie)
Soliści (od 13 do 18 lat)
- Julia Krzeszczyk (GOK w Sawinie)
- Julia Kossak („Uwolnij Głos” - Chełm)
- Maja Kuryło („Uwolnij Głos” - Chełm)
- Marika Zosiuk (SP w Stawie)
- Wiktoria Wójtowicz (SP w Stawie)
Zespoły dziecięce (do 12 lat)
- Łyszcz (GOK w Pawłowie)
- Szkoła Podstawowa w Lisznie
- Śpiewające Stokrotki (GCKiC w Dubience)
- Świetliki (SP w Święcicy)
- Promyki (SOK w Leśniowicach)
- Stokrotki (ZSP w Dorohusku)
- Przedszkolaki (ZSP w Dorohusku)
Zespoły młodzieżowe (od 13 do 18 lat)
- Szkoła Podstawowa w Stawie
- Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza Świerże
- Zapaleńcy (OSP Wojsławice)
Soliści (powyżej 18 lat)
- Agnieszka Bandosz (GOK w Pawłowie)
- Halina Romanowska (GCK w Żmudzi)
Zespoły śpiewacze - dorośli bez akompaniamentu
- Rosa (UG w Kamieniu)
- Jarzębinki (GCK w Żmudzi)
- Zespoł Zza Rzeki (GCKiC w Dubience)
- Sąsiedzi (GOKiT w Dorohusku)
- Teosinki (GOKiT w Dorohusku)
- Seniorki (GOK w Pawłowie)
Zespoły śpiewacze - dorośli z akompaniamentem
- Echo (GOK w Pawłowie)
- Kapela Młodzież po 40-stce (GCKiC w Dubience)
- Dębinki (GCKiC w Dubience)
- Kobieca Drużyna OSP Świerże
- Koral (UG Kamień)
- Czerwona Jarzębina (GCKSiT w Wojsławicach)
- Swojska Nuta (MOK Dworek – Rejowiec Fabr.)
- I To I Owo (CBiK Gminy Chełm)
- Flowers (GOK w Białopolu)
- Ale Babki z Kapelą Męską (GOKiT w Dorohusku)
- Miraż (Studio Interia X – Dubienka)