Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sukcesy naszych reprezentantów na turnieju w Huszczy

Utworzono dnia 06.11.2018


W niedzielę, 4 listopada 2018 r. w Szkole Ogólnokształcącej w Huszczy (Ukraina) odbył się turniej z okazji pierwszej rocznicy utworzenia Riwneńskoj Selskoj Rady.

Otwarcia turnieju dokonał Wójt Gminy Riwne - Włodzimierz Kryżuk. Rywalizacja prowadzona była w trzech dyscyplinach (oddzielnie dla kobiet i mężczyzn): tenisie stołowym, szachach i warcabach. W turnieju, oprócz drużyn z Ukrainy udział wzięła reprezentacja gminy Dorohusk, której opiekunem był Stefan Wojtaszuk.

Wszyscy nasi reprezentanci uplasowali się w pierwszej „trójce” zwycięzców. Drugie miejsca w tenisie stołowym zajęli: Justyna Kiryczuk i Marek Heniborg, podobnie drugie miejsca w szachach przypadły Annie Gajur i Janowi Gryniukowi, natomiast w warcabach drugie miejsce wywalczyła Teresa Czubała, a na trzecim miejscu uplasował się Wiesław Czubała. W klasyfikacji drużynowej gmina Dorohuska zajęła dwa drugie i jedno trzecie miejsce. Oprócz pucharów organizatorzy wręczyli nagrody rzeczowe w postaci sprzętu sportowego. Miłym akcentem na zakończenie tego wydarzenia było spotkanie integracyjne i poczęstunek w miejscowej kawiarni.

Sukcesy naszych reprezentantów na turnieju w Huszczy

Utworzono dnia 06.11.2018, 14:21

Subskybuj nasz kanał na YouTube


Polub nas na Facebook