Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Sukcesy naszych wykonawców w Dubience

Utworzono dnia 30.01.2019

W niedzielę, 27 stycznia 2019 r. Gminny Ośrodek Kultury w Dubience wraz ze Starostwem Powiatowym w Chełmie był organizatorem X Jubileuszowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek.

W przeglądzie wzięły udział dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe kategoriach: solista, duet i zespół. Wszyscy uczestnicy proszeni byli o przedstawienie dwóch utworów, tradycyjnej kolędy, pastorałki lub piosenki o charakterze świątecznym, a czas prezentacji nie mógł przekroczyć 10 minut.

Z satysfakcją informujemy, że przedstawiciele gminy Dorohusk tradycyjnie zanotowali sukcesy. W kat. solistów kl. 0-III drugie miejsce zajęła Patrycja Prucnal, w kat. solistów kl. IV-VIII również drugie miejsce wyśpiewała Kalina Stopa, a trzecie miejsce przypadło Justynie Jakubowskiej - wszyscy ze Szkoły Podstawowej w Dorohusku.

Reprezentujący Gminny Ośrodek Kultury w Dorohusku, Jan Papacz zajął ex aequo drugie miejsce w kat. solistów dorosłych, wspólnie z Barbarą Nowakowską z GOK w Sawinie, a duetowi: Halina Mysakowska i Małgorzata Tarasek Jury przyznało nagrodę specjalną ufundowaną przez Ks. Piotra Ciećkiewicza - Proboszcza Parafii Rzymskokatolickiej w Dubience.                                                              

Sukcesy naszych wykonawców w Dubience

Utworzono dnia 30.01.2019, 14:02

Subskybuj nasz kanał na YouTube


Polub nas na Facebook