Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

II edycja konkursu "Gospodynie najlepsze w gminie"

Utworzono dnia 09.05.2022

Wydawca tygodnika "Nowy Tydzień" ogłasza II edycję konkursu „Gospodynie najlepsze w gminie”, skierowanego do wszystkich Kół Gospodyń Wiejskich działających na terenie powiatów: chełmskiego, włodawskiego oraz krasnostawskiego. Zarówno do tych, które mogą pochwalić się wieloletnią historią jak również tych działających od niedawna, ale już mających na swoim koncie osiągnięcia.

Laureatów w jednej kategorii wyłonią czytelnicy, w drugiej natomiast fachowe jury, w skład którego wejdą przedstawiciele samorządów powiatów, a także lokalnych grup działań, funkcjonujących w naszym regionie. Czytelnicy na KGW, które zgłoszą się do konkursu, mogą głosować wyłącznie na drukowanych w Nowym Tygodniu kuponach. Głosowanie zakończymy w lipcu. Nagrodą będzie sprzęt AGD oraz wycieczka do Parlamentu Europejskiego w Strasburgu lub Brukseli, na specjalne zaproszenie europosłanki Beaty Mazurek. Pojadą na nią przedstawiciele trzech zwycięskich Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu chełmskiego, na które zostanie oddanych największa liczba głosów. 

Z kolei jury w oparciu o przesłaną przez KGW prezentację przedstawiającą dotychczasową działalność, z uwzględnieniem działań mających na celu przeciwdziałanie pandemii Covid-19 i zwalczanie jej skutków, jak również działania na rzecz pomocy obywatelom Ukrainy, zmuszonym do upuszczenia swego kraju w wyniku wojny wywołanej przez Rosję dokona oceny i wyboru nagrody specjalnej dla najaktywniejszego KGW we wszystkich trzech powiatach. Laureaci w tej kategorii otrzymają tytuł „Najaktywniejszego KGW”, sprzęt AGD oraz udział jej przedstawicieli w wyciecze organizowanej przez europoseł Beatę Mazurek.

Ogłoszenie wyników i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się w sierpniu podczas dożynek powiatowych.

Szczegółowe informacje dotyczących konkursu są udzielane pod nr tel. 82 565 44 44, wewn. 22. Regulamin konkursu jest dostępny w redakcji oraz na stronie internetowej www.nowytydzien.pl. Zapraszamy do zabawy!

Subskrybuj nasz kanał na YouTube


Polub nas na Facebook

Wydarzenia

Ankieta

Jakiego typu zajęcia/warsztaty byłby dla Państwa interesujące?

Wyniki

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 58

W poprzednim tygodniu: 181

W tym miesiącu: 1

W poprzednim miesiącu: 1158

Wszystkich: 22625